“Шоколад”

Сейчас
в эфире


04 30
    • 01.10 “Пираты Карибского моря – 5”
    • 03.10 “Послезавтра”
    • 05.10 Konsert
    • 06.00 ”Zo‘r TV” telekanalining madhiyasi
    • 06.05 "Animal 360"
    • 07.00 "Dugonalar"
    • 07.30 “Bir kami to’lmagan dunyo”
    • 08.00 Multfilm
    • 08.30 Musiqiy tanaffus
    • 09.00 "Xontaxta"
    • 10.30 "Puls 11 41"
    • 11.30 O'zbek kino
    • 13.00 Musiqiy tanaffus
    • 13.30 “Mening dadam zo’rda”
    • 14.00 Multfilm
    • 15.00 “Bojalar kommunity”
    • 16.00 “Travel time”
    • 16.30 Musiqiy tanaffus
    • 17.00 "Real xit"
    • 17.30 "Siz bilan"
    • 18.30 Multfilm
    • 19.00 “Mening dadam zo’rda”
    • 19.30 "Magnit"
    • 20.00 “Bir kami to’lmagan dunyo”
    • 20.30 "Ninja"
    • 21.30 "Parchalangan yuraklar"
    • 22.55 "Bumerang"
    • 23.30 “Неуязвимый”
    01 10
    03 10
    23 30
    • 00.40 “Шаолинь”
    • 02.40 “Бой-френд из будущего”
    • 04.20 “Под прицелом”
    • 06.00 ”Zo‘r TV” telekanalining madhiyasi
    • 06.05 “Siz bilan”
    • 07.00 “Aldama meni”
    • 08.00 Multfilm
    • 08.30 Musiqiy tanaffus
    • 09.00 “Central Asia’s Got Talent”
    • 11.00 “QVZ”
    • 13.00 Musiqiy tanaffus
    • 13.30 “Mening dadam zo’rda”
    • 14.00 Multfilm
    • 15.00 “Xafa bo’lish yo’q”
    • 15.30 “Puls 11 41”
    • 16.30 Musiqiy tanaffus
    • 17.00 “Sketch shou”
    • 17.30 ”Bu mening onam”
    • 18.30 Multfilm
    • 19.00 “Mening dadam zo’rda”
    • 19.30 “Kulgi ustasi”
    • 20.00 “Bir kami to’lmagan dunyo”
    • 20.30 “Yo’l bo’lsin”
    • 21.30 “Parchalangan yuraklar”
    • 23.00 “Стекло”
    00 40
    02 40
    23 00
    • 01.00 “Плохая компания”
    • 02.40 “Свидание со звездой”
    • 04.00 “Исключение”
    • 06.00 ”Zo‘r TV” telekanalining madhiyasi
    • 06.05 “Bojalar kommunity”
    • 07.00 “Magnit”
    • 07.30 “Bir kami to’lmagan dunyo”
    • 08.00 Multfilm
    • 08.30 Musiqiy tanaffus
    • 09.00 “Aristokratlar”
    • 10.30 “Puls 11 41”
    • 11.30 O’zbek kino
    • 13.00 Musiqiy tanaffus
    • 13.30 “Mening dadam zo’rda”
    • 14.00 Multfilm
    • 15.00 “Bu mening onam”
    • 16.00 “Stend up o’zbekcha”
    • 16.30 Musiqiy tanaffus
    • 17.00 “Yurt fidoyilari”
    • 17.30 “Uzoqov studio”
    • 18.30 Multfilm
    • 19.00 “Mening dadam zo’rda”
    • 19.30 “O’zbekcha gapir”
    • 20.00 “Bir kami to’lmagan dunyo”
    • 20.30 “Halovat”
    • 21.30 “Parchalangan yuraklar”
    • 22.50 “Bumerang”
    • 23.00 “Команда (А)”
    01 00
    02 40
    23 00
    • 00.50 “Мальчик в полосатой пижаме”
    • 02.20 “Разборки в стиле Кунг-фу”
    • 03.40 “12 лет рабства”
    • 06.00 ”Zo‘r TV” telekanalining madhiyasi
    • 06.05 “Uzokov Studio”
    • 07.00 “Kulgi ustasi”
    • 07.30 “Bir kami to’lmagan dunyo”
    • 08.00 Multfilm
    • 08.30 Musiqiy tanaffus
    • 10.00 “Joziba"
    • 11.00 O’zbek kino
    • 13.00 Musiqiy tanaffus
    • 13.30 “Mening dadam zo’rda”
    • 14.00 Multfilm
    • 15.00 “Puls 11 41”
    • 16.00 “O’zbekcha gapir”
    • 16.30 Musiqiy tanaffus
    • 17.00 “Xontaxta”
    • 18.30 Multfilm
    • 19.00 “Mening dadam zo’rda”
    • 19.30 “Ibrat”
    • 20.00 “Bir kami to’lmagan dunyo”
    • 20.30 “Online 360”
    • 21.00 “Dugonalar”
    • 21.30 “Parchalangan yuraklar”
    • 23.00 “Воздушная тюрьма”
    00 50
    02 20
    23 00
    • 00.40 “Слезы солнца”
    • 02.20 “Двойной удар”
    • 03.50 “Эскадрилья "Лафайет"
    • 06.00 ”Zo‘r TV” telekanalining madhiyasi
    • 06.05 “Ninja”
    • 07.00 “Ibrat”
    • 07.30 “Bir kami to’lmagan dunyo”
    • 08.00 Multfilm
    • 08.30 Musiqiy tanaffus
    • 09.00 “Aristokratlar”
    • 10.30 “Puls 11 41”
    • 11.30 O’zbek kino
    • 13.00 Musiqiy tanaffus
    • 13.30 “Mening dadam zo’rda”
    • 14.00 Multfilm
    • 15.00 “Yo’l bo’lsin”
    • 16.00 “Aldama meni”
    • 16.30 Musiqiy tanaffus
    • 17.00 "Animal 360”
    • 18.00 “G.F.C” Jonli efir!
    • 20.00 “Bir kami to’lmagan dunyo”
    • 20.30 “Bojalar kommunity”
    • 21.30 “Parchalangan yuraklar”
    • 22.50 “Bumerang”
    • 23.00 “Наводнение”
    00 40
    02 20
    23 00
    • 00.40 “Гудини”
    • 03.00 “Тринадцатый этаж”
    • 04.30 “Шоколад”
    • 06.00 ”Zo‘r TV” telekanalining madhiyasi
    • 06.05 O’zbek kino
    • 08.00 Multfilm
    • 08.30 Musiqiy tanaffus
    • 09.00 Konsert
    • 10.30 "Joziba"
    • 11.00 “Kulgi ustasi”
    • 11.30 “Bojalar drive”
    • 12.00 “Sketch shou”
    • 12.30 “Abdurahmon qiziq deyamish”
    • 13.30 “Sirli O’zbekiston”
    • 14.00 “Real xit”
    • 14.30 “Boriga Baraka”
    • 16.30 Musiqiy tanaffus
    • 17.00 “Aldama meni”
    • 17.30 “Xafa bo’lish yo’q”
    • 18.00 “G.F.C” Jonli efir!
    • 23.00 “QVZ”
    00 40
    03 00
    04 30
    • 01.00 “Скандинавский форсаж – 1”
    • 02.30 “В поисках приключений”
    • 04.00 “Эверест”
    • 06.00 ”Zo‘r TV” telekanalining madhiyasi
    • 06.05 “Bu mening onam”
    • 07.00 “Sirli O’zbekiston”
    • 07.30 “Halovat”
    • 08.30 Musiqiy tanaffus
    • 09.00 “Bir kami to’lmagan dunyo”
    • 11.30 Multfilm
    • 13.00 Musiqiy tanaffus
    • 13.30 “Boriga baraka”
    • 15.30 “Masha va Ayiq”
    • 16.00 “Bojalar drive”
    • 16.30 “Travel time”
    • 17.00 “Xontaxta”
    • 18.30 “Central Asia’s Got Talent”
    • 20.30 “Aristokratlar”
    • 21.30 “Saylov -2019”
    • 22.00 “Aristokratlar”
    • 22.30 “Steng up o’zbek”
    • 23.00 “Скандинавский форсаж – 2”
    01 00
    02 30
    23 00