“Parchalangan yuraklar”

Сейчас
в эфире

“Parchalangan yuraklar”
21 30
    • 01.00 “Чудо на Гудзоне”
    • 02.30 “Чернильное сердце”
    • 04.30 Kino
    • 06.00 ”Zo‘r TV” telekanalining madhiyasi
    • 06.05 “Animal 360”
    • 07.00 “Abdurahmon qiziq deyamush”
    • 07.30 “Bir kami to’lmagan dunyo”
    • 08.00 Multfilm
    • 08.30 Musiqiy tanaffus
    • 09.00 “Xontaxta”
    • 10.30 “Puls 11 41”
    • 11.30 O’zbek kino
    • 13.00 Musiqiy tanaffus
    • 13.30 “Mening dadam zo’rda”
    • 14.00 Multfilm
    • 15.00 “Bojalar kommunity”
    • 16.00 “Yurt fidoyilari”
    • 16.30 Musiqiy tanaffus
    • 17.00 “Real xit”
    • 17.30 “Siz bilan”
    • 18.30 Multfilm
    • 19.00 “Mening dadam zo’rda”
    • 19.30 “Magnit”
    • 20.00 “Bir kami to’lmagan dunyo”
    • 20.30 “Ninja”
    • 21.30 “Parchalangan yuraklar”
    • 22.50 “Bumerang”
    • 23.00 “2012”
    01 00
    02 30
    23 00
    • 01.20 “Большая игра”
    • 03.20 “Акт мести”
    • 05.35 Konsert
    • 06.00 ”Zo‘r TV” telekanalining madhiyasi
    • 06.05 “Siz bilan”
    • 07.00 “Travel time”
    • 07.30 “Bir kami to’lmagan dunyo”
    • 08.00 Multfilm
    • 08.30 Musiqiy tanaffus
    • 09.00 “Central Asia’s Got Talent”
    • 11.00 “QVZ”
    • 13.00 Musiqiy tanaffus
    • 13.30 “Mening dadam zo’rda”
    • 14.00 Multfilm
    • 15.00 “Xafa bo’lish yo’q”
    • 15.30 “Puls 11 41”
    • 16.30 Musiqiy tanaffus
    • 17.00 “Sketch shou”
    • 17.30 ”Bu mening onam”
    • 18.30 Multfilm
    • 19.00 “Mening dadam zo’rda”
    • 19.30 “Kulgi ustasi”
    • 20.00 “Bir kami to’lmagan dunyo”
    • 20.30 “Yo’l bo’lsin”
    • 21.30 “Parchalangan yuraklar”
    • 23.00 “Геракл”
    01 20
    03 20
    23 00
    • 00.30 “Валериант и город тысячи ночей”
    • 02.30 “Величайший шоумен”
    • 04.00 “Меч короля Артура”
    • 06.00 ”Zo‘r TV” telekanalining madhiyasi
    • 06.05 “Bojalar kommunity”
    • 07.00 “Magnit”
    • 07.30 “Bir kami to’lmagan dunyo”
    • 08.00 Multfilm
    • 08.30 Musiqiy tanaffus
    • 09.00 “Aristokratlar”
    • 10.30 “Puls 11 41”
    • 11.30 O’zbek kino
    • 13.00 Musiqiy tanaffus
    • 13.30 “Mening dadam zo’rda”
    • 14.00 Multfilm
    • 15.00 “Halovat”
    • 16.00 “Online 360”
    • 16.30 Musiqiy tanaffus
    • 17.00 “Yurt fidoyilari”
    • 17.30 “Uzoqov studio”
    • 18.30 Multfilm
    • 19.00 “Mening dadam zo’rda”
    • 19.30 “O’zbekcha gapir”
    • 20.00 “Bir kami to’lmagan dunyo”
    • 20.30 “Fort Boyard”
    • 21.30 “Parchalangan yuraklar”
    • 22.50 “Bumerang”
    • 23.00 “Илон хамласи – 2”
    02 30
    04 00
    23 00
    • 00.40 “Все деньги мира”
    • 02.40 “Время псов”
    • 04.00 “Меган Ливи”
    • 06.00 ”Zo‘r TV” telekanalining madhiyasi
    • 06.05 “Uzokov Studio”
    • 07.00 “O’zbekcha gapir”
    • 07.30 “Bir kami to’lmagan dunyo”
    • 08.00 Multfilm
    • 08.30 Musiqiy tanaffus
    • 09.00 “Bu mening onam”
    • 10.00 “Joziba”
    • 11.00 O’zbek kino
    • 13.00 Musiqiy tanaffus
    • 13.30 “Mening dadam zo’rda”
    • 14.00 Multfilm
    • 15.00 “Puls 11 41”
    • 16.00 “Aldama mani”
    • 16.30 Musiqiy tanaffus
    • 17.00 “Stend up o’zbek”
    • 17.30 “Halovat”
    • 18.30 “Mening dadam zo’rda”
    • 19.00 “Mening dadam zo’rda”
    • 19.30 “Ibrat”
    • 20.00 “Bir kami to’lmagan dunyo”
    • 20.30 “Online 360”
    • 21.00 “Dugonalar”
    • 21.30 “Parchalangan yuraklar”
    • 23.00 “Дуне буйлаб 80 кун”
    00 40
    02 40
    23 00
    • 00.30 “Дюнкерк”
    • 01.30 “Дыши во мгле”
    • 03.00 “Охота на воров”
    • 06.00 ”Zo‘r TV” telekanalining madhiyasi
    • 06.05 “Ninja”
    • 07.00 “Yurt fidoyilari”
    • 07.30 “Bir kami to’lmagan dunyo”
    • 08.00 Multfilm
    • 08.30 Musiqiy tanaffus
    • 09.00 “Aristokratlar”
    • 10.30 “Puls 11 41“
    • 11.30 O’zbek kino
    • 13.00 Musiqiy tanaffus
    • 13.30 “Mening dadam zo’rda”
    • 15.00 “Yo’l bo’lsin”
    • 16.00 “Dugonalar”
    • 16.30 Musiqiy tanaffus
    • 17.00 "Animal 360"
    • 18.00 “Kulgi ustasi”
    • 18.30 Multfilm
    • 19.00 “Mening dadam zo’rda”
    • 19.30 “Orzuga ishon”
    • 20.00 “Bir kami to’lmagan dunyo”
    • 20.30 “Bojalar kommunity”
    • 21.30 “Parchalangan yuraklar”
    • 22.50 “Bumerang”
    • 23.00 O’zbek kino
    00 30
    01 30
    03 00
    • 00.30 “Томас Краунхийласи”
    • 02.00 “За бортом”
    • 03.30 “Исчезновение Сидней Холла”
    • 05.30 Konsert
    • 06.00 ”Zo‘r TV” telekanalining madhiyasi
    • 06.05 O’zbek kino
    • 08.00 Multfilm
    • 08.30 Musiqiy tanaffus
    • 09.00 O’zbek kino
    • 11.00 “Ibrat”
    • 11.30 “Puls 11 41”
    • 12.30 Multfilm
    • 13.00 Musiqiy tanaffus
    • 13.30 “Siz bilan”
    • 14.30 “Online 360”
    • 15.00 “Joziba”
    • 16.00 “Bojalar drive”
    • 16.30 Musiqiy tanaffus
    • 17.00 “Abdurahmon qiziq deyamish”
    • 17.30 “Sirli O’zbekiston”
    • 18.00 “Panda”
    • 18.30 “Sketch shou”
    • 19.00 “Aldama meni”
    • 19.30 “Boriga Baraka”
    • 21.30 “Saylov -2019”
    • 22.00 “Xafa bo’lish yo’q”
    • 22.30 “Real xit”
    • 23.00 “QVZ”
    00 30
    02 00
    03 30
    • 01.00 “Вакт”
    • 02.40 “Изгой”
    • 04.10 “На грани безумия”
    • 05.30 Konsert
    • 06.00 ”Zo‘r TV” telekanalining madhiyasi
    • 06.05 “Bu mening onam”
    • 07.00 “Sirli O’zbekiston”
    • 07.30 “Halovat"
    • 08.30 Musiqiy tanaffus
    • 09.00 “Bir kami to’lmagan dunyo”
    • 11.30 Multfilm
    • 13.00 Musiqiy tanaffus
    • 13.30 “Boriga baraka”
    • 15.30 “Masha va Ayiq”
    • 16.00 “Bojalar drive”
    • 16.30 “Travel time”
    • 17.00 “Xontaxta”
    • 18.30 “Central Asia’s Got Talent”
    • 20.30 “Aristokratlar”
    • 21.30 “Saylov -2019”
    • 22.00 “Aristokratlar”
    • 22.30 “Steng up o’zbek”